Levný internet? 

Ty fígle už jistě znáte. Vlastně ne fígle, ale nabídky. Zadarmo to a to. A pak objevíte, že si musíte koupit nejméně za x peněz zboží, abyste dostali utěrku ustřiženou ze starých, chválabohu snad nepoužitých, trenýrek.  

Poctivý prodejce, pokud už nabízí něco zadarmo, tak to uvádí teprve jako druhou věc v pořadí a spíše jako odměnu.  

práce na internetu

Nejinak tomu je i ve službách providerů. Což do češtiny vyloženo znamená zhruba toho, kdo vám nabídne a zajistí připojení k internetu. Ano, článek má v podstatě špatný nadpis, neb internet je celosvětová síť, která nemůže něco stát, tudíž ani nelze prodat či koupit.  

Ale já se domnívám, že inteligentní čtenář pochopil, že máme na mysli právě to připojení.  

Pokud jste tedy z Prahy, a přemýšlíte od koho si nechat síť připojit, jste zde správně, protože se dozvíte něco o tom, co znamená nejlevnější internet Praha.  

Ano, nyní jsme u jádra pudla, tedy, jinak řečeno u podstaty věci. V tržní ekonomice nemohou mít všichni stejné a jednotné ceny. Účelem podnikání je zisk. To je snad každému jasné. A proto se mezi sebou každá firma svým způsobem „pere“ o zákazníka, protože pokud je nemá, nebo má příliš málo, mohla by své podnikání zabalit a zaměstnance vyhnat někam k lesu do hor na pastvu. 

Internetová koncovka

Z téhož důvodu a zdravé konkurence naleznete různé ceny u různých providerů. U některých se platí měsíčně, u některých čtvrtletně, což všeobecně bývá levnější, nebo v jinak dohodnutých splátkách. Internet, na který jste narazili zde, má mnoho možností, jak platit, ale také kolik platit. Volba je čistě na vás a nikdo vás nebude nijak ovlivňovat, zvažte však, zda je ta nejnižší rychlost pro vás vhodná. Pokud chcete sledovat videa ve vyšším rozlišení, bude se vám video sekat a „kostičkovat“, takže raději volte rychlost vyšší. Ostatně, technici firmy, kteří k vám přijedou vám to vše vysvětlí k vaší plné spokojenosti.