Štíhlá postava je sen snad každé ženy, ale i muže. Jak opticky zeštíhlit postavu? Podíváme se na zaručené fígle jak na to. Každá žena chce mít štíhlou postavu a líbit se mužům. Někdy nám, ale osud nepřeje a je potřeba si k tomu dojít pomocí fíglů v oblékání. Samozřejmě pokud máte pevnou vůli můžete si taky pomocí různých diet a zdravé stravy, ale to je běh na dlouhou trať a někdy není čas a je potřeba vypadat dobře hned. Jak tedy na to? Fíglů jak být v minutě štíhlejší a tím tedy i přitažlivější je celá řada a stačí si je jen osvojit. Pokud začnete tak skvělé padnoucí rifle udělají s postavou fakt divy.

postava

Patří ke stálicím našich šatníků, a proto je potřeba vybírat opravdu velmi dobře. Pokud chcete, aby Vás zeštíhlili měli byste se vyvarovat světlým odstínům. Pomoci Vám může také rovný střih a vysoký pas, který překryje bříško, které zrovna nemusí být úplně rovné, tak bychom si přáli. Pozor na módní hit záplat a trhaných džínů. Ty Vás opticky rozšíří, a tedy jsou pro Vaši postavu nelichotivé. Další skvělou radou, jak se opticky zeštíhlit je výběr vhodných barev. Ptáte se, jak barva může ovlivnit optické zeštíhlení? O černé to známe snad už od pravěku, že lichotí postavě. Ale kdo by chtěl chodit v černé celoročně, že ano?

spodní prádlo

Postavě velmi dobře lichotí odstín hnědé a růžové. Taky byste se měli držet pravidla, že světlé odstíny patří do horní poloviny těla a ty tmavší do spodní. Určitě čeho se vyvarujte jsou vzory. Prim pro optické zeštíhlení hraje i výběr materiálu. Pokud nejste od přírody štíhlá vyvarujte se lesklým materiálům, kůži, sametu nebo manšestru. Opravdu obrovskou službu Vám udělá stahovací spodní prádlo. Nemusíte se bát, že by se jednalo o nějaké nevzhledné kousky. V dnešní době jsou opravdu na velmi vysoké úrovni, doplněné o krajky, mnoha barevných kombinací i velikostí.