Když sháníme půjčku, jdeme do banky. V dnešní době už více lidí ví, že má i jiné možnosti, než volit klasickou banku. Úvěr šitý na míru vám pomůže získat třeba i nebankovní společnost. A jak se takové finanční možnosti nazývají? Kde je hledat?

Úvěr šitý na míru můžete najít třeba i pod názvem nebankovní americké hypotéky.

Leč se to tak nezdá, tak úvěrové možnosti se vždy dají trochu přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Dá se upravit doba splácení, tím pádem i výše splátek. Může se upravit hodnota, pomohou vám třeba získat i lepší úrokové sazby, aby vše odpovídalo. Pokud máte záznam, snaží se to vymyslet tak, abyste získali co nejlepší podmínky a úvěr vám mohli poskytnout. Snaží se individuálně nastavit úvěr tak, abyste jej dokázali splácet a nedostávali se do dluhové pasti. Pokud máte exekuce, pomohou vám je vyplatit či „pře-financovat“.

pracovní stůl, klávesnice

Proč nebankovní? Protože si pro úvěr nejdete do banky, ale zvolíte jinou, v tomto případě soukromou společnost, proto nebankovní.

Proč hypotéka? Protože při hypotéce ručíte nemovitostí a díky tomu získáváte stále co možná nejnižší možný úrok. I přesto, že úrokové sazby ČNB neustále zvyšuje, tak se pořád jedná o úvěr, který je pro lidi velice přitažlivý. S nízkou úrokovou sazbou si můžete libovolně nastavit počet splácet a splácet tak třeba až 30 let.

Navíc můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, takže můžete získat jakoukoliv částku financí. Vyřízení je přitom celkově snadné a velice rychlé. V podstatě se jedná o takovou „normální“ půjčku, jenom dáte do zástavy nemovitost. Dohodnou se další podmínky a je hotovo. Pak už jen splácíte měsíční splátky.

žena, notebook

Pokud máte problém s registry nebo máte příliš nízké příjmy, pak se i s tím dá něco dělat, proto se vám nebankovní společnosti snaží ušít úvěr přímo na míru vaší osobě, takže jsou tolerantní jak k záznamu, tak třeba i k nižším příjmům. Pomohou vám například vyplatit exekuce, abyste už nedostávali ještě hlouběji, ale mohli plout na povrch.

A v neposlední řadě je zde slovíčko americký. Takže co znamená? To znamená, že s penězi můžete naložit podle libosti, aniž by po vás někdo chtěl faktury nebo požadoval účel, na co peníze použijete.