To je nepopsatelná skutečnost, za kterou by se postavila drtivá většina žen, které se zajímají o líčení, nejnovější trendy v oblasti kosmetiky a taktéž i ženy, které hledí na přirozenou krásu bez make-upu, ale oči si touto šikovnou kosmetickou vychytávkou denně nechávají zvýraznit.

  • Je však dobré zamyslet se nad tím, do jaké míry vám záleží na tom, abyste nejen vypadaly dobře, ale rovněž u toho hledět na vaše zdraví a vyhnout se tak kontaktu s mnoha chemikáliemi, které se zpravidla v kosmetických přípravcích vyskytují.

Pokud vám tedy záleží na tom, abyste své oči chránily a nevystavovaly se tak podráždění díky nevhodnému složení látek, vsaďte na přírodní řasenku https://www.pulo.cz/phb-rasenka-all-in-one.html, které v současné době podlehlo už mnoho žen.

nalíčené oko

Líčit se znamená i chránit se

To je heslo moderní doby, ve které mnoho žen bojuje za to, aby se ve složení kosmetiky, kterou denně používáme objevovalo pořád větší procento přírodních látek a složek, které nejsou zdraví škodlivé.

  • Přírodní řasenka se tedy postará o váš dokonalý vzhled, vaše zdraví a uspokojí vás i z hlediska čistě přírodního složení, kterým disponuje.

Jaké jsou její primární vlastnosti?

  1. Prodlužuje řasy. Na oko tedy budou vypadat přirozeně delší.

  2. Zahušťuje, díky čemu budou vaše oči daleko výraznější a váš pohled podmanivější.

  3. Posiluje řasy a dopřává jim výživu po celý den. Nepodléhají tedy zátěží chemických látek a jejich struktura a pevnost se neničí.

  4. Nezanechává šmouhy pod očima. Můžete se spolehnout na perfektní vzhled v průběhu celého dne bez toho, abyste musely řešit takzvané „pandí oči“. A to i v letním období.

  5. Tato řasenka je bez petrochemie a kromě vašeho zdraví šetří i životní prostředí.

řasenka na očích

Zakoupením tohoto čistě přírodního kousku, který vám v kabelce nebo vašem sortimentu kosmetických výrobků chybět nemůže – uděláte radost nejen sobě, ale i přírodě. Myslete na sebe a vybírejte si tedy takové druhy líčidel, které jsou šetrné po všech stránkách a uspokojí vás i svým účinkem, který vám dodá jistý půvab.