Také někdy přemýšlíte o tom, jaké by to bylo, kdybyste měli vlastní dům, že byste třeba nebydleli v nájmu a že byste neplatili zbytečně peníze na nájem? Mnoho lidí mi říká, že by opravdu chtěli mít vlastní bydlení a chtěli by si vzít hypotéku, jenomže když prý třeba dvakrát nebo třikrát byli v bance, tak je vždycky odmítli s tím, že jednoduše oni hypotéku nedostanou. Ani vám nemusím popisovat, jak vždycky byli všichni smutní a třeba někdo i plakal, když nedostal zmíněnou slíbenou hypotéku. Ano, někdy bohužel se stane, že jim banka slíbí, že hypotéku dostanou. Jenomže když přijde na lámání chleba, tak se bohužel stane to, co by někdo nečekal.

Na bydlení jsou peníze potřeba.

Jednoduše lidé jsou odmítnuti, že hypotéku nedostanou, že prý jsou nevhodní pro to, aby dostali hypotéku. Opravdu tohle nechápu. Například moje kamarádka, která žije sama, ale vydělává čtyřicet tisíc korun čistého, tak ji bohužel také nebyla dána hypotéka. Absolutně tohle nechápu. Navíc kamarádka mi řekla, že žádala o hypotéku bez dokládání příjmů americkahypoteka.cz. A prý je tato hypotéka opravdu hodně kvalitní. A mnoho lidí si ji bere, prý hypotéka bez dokládání příjmů je velice oblíbený a prakticky finanční produkt. Kdy si vy potom můžete dopřát kvalitní bydlení. Ale potom jsem se dozvěděla, že moje kamarádka byla zadlužená.

Peníze na hypotéku jsou důležité.

Tak se absolutně nedivím bance, že jí nechtěli dát žádnou hypotéku, a to včetně hypotéky bez dokládání příjmů. Je logické, že když je opravdu někdo hodně zadlužený a je třeba v insolvenci, tak má opravdu tu nejmenší možnost, že by dostal nějakou půjčku anebo také hypotéku. Myslím si, že pokud také chcete hypotéku, ale dlouho o tom přemýšlíte, tak já bych za sebe doporučila hypotéku bez dokládání příjmů, protože mnoho lidí s ní je spokojených. Myslím si, že i já, kdybych s partnerem chtěla také hypotéku, tak půjdeme do hypotéky bez dokládání příjmů.