Oplocení majetku je bezesporu velmi důležité, a proto se nesmí nikdy podcenit, aby byl neustále chráněný před vloupáním a vniknutím divoké zvěře.

Stabilní betonový plot

Skvělý materiál

U nákupu plotu je velmi důležitý materiál, takže si jej musíme pečlivě rozmyslet. Drátěný je sice za dobrou cenu, ale zase bohužel zloději jej můžou snadno přestřihnout. Dřevo zase potřebuje pravidelnou péči, aby bylo stále nádherné a sloužilo nám. A proto je poslední dobou na vzestupu betonový plot, jenž má skutečně mnoho výhod. Hned první je fakt, že takový materiál je velmi pevný a soudržný, a proto se z něj také staví obrovské budov a mosty, které musí neustále odolávat velkému zatížení.

ostnatý drát

Zároveň vydrží i kruté podmínky v přírodě, přičemž zde odpadá nutnost se o něj pravidelně nějak náročně starat. Tyto vlastnosti jsou pro plot ideální, protože takto se plot postaví a potom nám už jenom slouží a dělá radost. Většinou se jedná o desky, takže přes něj nejde vidět, což je ideální pro to, abychom měli a svém pozemku soukromí a například si mohli bez problémů užívat odpočinku na zahradě a nepadali na nás zvídavé pohledy.

Promyšlená stavba

Tento typ plotů má daný postup stavby, jenž se samozřejmě dodržuje, aby pevně a přesně stál. Nejprve je nutné se zbavit starého plotu, protože nadešel čas, aby na jeho místě už konečně stál ten nový. Dále se vrhneme na vyměřování, jenž je nutné provést přesně, aby se vše vydařilo a každá část nebyla někde jinde. Následně přichází kopání základů, jenž by měli být hluboké zhruba do hloubky okolo 80 cm. To je dobré na to, aby se do každé takové díry umístil sloupek a ten se následně zabetonoval.

čistý beton

Až všechno dostatečně zatuhne, tak přichází část nasouvání desek. Ty se hezky upevňují od spodu jedna po druhé až je celý plot kompletní. Pokud budete chtít vyřešit prosvítající spáry, tak není problém použít tmel. Celou tuto stavbu nemusíte vůbec podstoupit, protože se o to postará služba betonové ploty montáž MontazMPC, o kterou se starají skuteční odborníci. Vy takto nebudete vůbec muset řešit stavbu, ale dostanete hotový nový plot.