Některé prvky pánské módy nejsou úplně top. Pánský šatník nenabízí tolik možností jako ten dámský, a tak mají muži v mnoha ohledech omezený výběr nejen u bot a oblečení, ale i u módních doplňků. Ženy si mohou vybírat z tisíců a tisíců zboží, které nabízí spousta výrobců po celém světě. Zejména pokud jde o kabelky, existuje téměř neomezený trh. Na mnohé kabelky od předních světových návrhářů se čeká i roky, a jejich ceny jsou doslova astronomické, a pro běžného člověka nepochopitelné. U mužů ale nic takového není. Dámské kabelky jsou exkluzivní zboží, o které si muži mohou jen nechat zdát.

muž s taškou

Ženy dokážou do kabelky nacpat všechno. Klíče, peněženku, sluneční brýle, různé kosmetické přípravky, kapesníky, telefon, zkrátka všechno potřebné. Do jisté míry i musí, protože když jde žena ven se svou drahou polovičkou, často muži musí dávat kapesníky, ubrousky na ruce nebo i balzám na rty. Spousta mužů totiž nemá žádnou tašku, kterou by mohli nosit. Když se podíváte do obchodů, muži mají na výběr buď malé tašky kam se vejde sotva peněženka, a nebo klasickou aktovku do kanceláře. Většinou nejde sehnat nic mezi tím.

Ani s kvalitou na tom nejsou tyto pánské tašky zrovna dobře. Jestli chcete svému milému dát pod stromeček dárek který využije a za který bude rád, vyberte mu nějakou tašku, která bude kvalitní a bude vypadat dobře. U nás najdete ručně šité pánské kožené tašky přes rameno https://www.brasnarstvitatiana.cz/kategorie-panske-aktovky, které se vyznačují nadčasovým designem, kvalitou materiálu i zpracování a dlouhou životností.

kožená taška

Proč kůži?
Kožené výrobky se těší veliké oblibě bez nadsázky tisíce let. Za tu dobu se sice posunula výroba i design, ale stále jde o jeden z nejkvalitnějších materiálů, který můžete najít. Kožené výrobky při správné péči vydrží desítky let. Stačí používat impregnaci, aby kůže nepopraskala a můžete si svou tašku nebo třeba kabát užívat doslova celý život.