Není žádným tajemstvím, že zvláště ženy dbají na to, jak se oblékají. Svým oblečením chtějí často něco vyjádřit, obvykle svou náladu, povahu či přesvědčení. A prodejci jim samozřejmě vychází vstříc. I proto je v obchodech s oděvy tak široká nabídka. Vybere si zde zkrátka téměř každý.

Je však pravdou, že někdy i tato velká nabídka nestačí. Jsou lidé, kteří chtějí mít ve svém šatníku originální kousek, takový, který nikdo jiný nemá. Naštěstí i to je možnost. Existují firmy, které vám nechají natisknout vlastní potisk na tričko.

mikina2

Je zde samozřejmě několik možností. Buď vám pošlou již hotový výrobek, nebo dostanete například nažehlovací fólii, kterou si následně nažehlíte na vybraný kus oděvu. Ať už je to však jakkoliv, vždy je nutné dobře vybrat vlastní potisk trička, tedy pokud jej nechcete mít pouze na doma. Jak ale zvolit ten správný?

V první řadě je samozřejmě důležité, aby se vám samotným líbil. Měl by reprezentovat přesně to, co chcete. Každý z nás však má samozřejmě jiný vkus i záliby, takže se to, co se nám líbí, bude velmi lišit.

Ať už se nám však líbí cokoliv, nemělo by na našem potisku být nic sprostého. Stejně tak tam nepatří hloupé vtipy či diskriminující text, ať už by naše přesvědčení vyjadřoval sebelépe. Mějte totiž na paměti, že vaše tričko uvidí i děti. A rozhodně je dobré jít jim příkladem.

triko2

Onen potisk by samozřejmě měl také být v dostatečné kvalitě. I kdyby byl sebelepší, příliš parády neuděláte, pokud vaše tričko bude zdobit řada rozmazaných pixelů. Naštěstí většina firem dnes již na svých webových stránkách nabízí možnost přesvědčit se, zda je rozlišení pro zamýšlený účel dostatečné.

Lze tedy vidět, že je potřeba zvážit poměrně dost věcí. A možná nám to bude připadat zbytečné, když chceme mít na tričku prostě náš oblíbený obrázek. Ale věřte, že se to v konečném výsledku rozhodně vyplatí.