Co je insolvence?

Je to stav, do kterého se dostanete, když se hodně zadlužíte. V podnikání to znamená, že se Vám přestalo dařit a Vaše firma již neprosperuje. Nejste poté již schopni splácet své závazky. V takovém případě je insolvence jediné rozumné řešení. Jde o druh soudního řízení ve kterém se určí způsob, jak se co nejlépe vypořádat s dluhy. Hlavní bod tohoto kroku je uspokojit v co největší míře všechny věřitele. Podmínky jsou nastaveny v jednoduché rovnici. Vy splatíte co nejdříve a co nejefektivněji největší části dluhů a tudíž i Vaši věřitelé budou spokojeni.

ruce, papír a tužka

Povedlo se Vám dostat se z dlužných závazků, nadále řádně podnikáte či vedete svojí firmu a nyní nastala situace, že potřebujete schválit podnikatelský úvěr pro své další, budoucí plány v podnikání? Určitě si říkáte, že to bude problém poté, co jste si prošli insolvencí. Nebo jste to již v bance zkusili a odešli jste s nepořízenou? Nevadí! Čtěte dál, máme pro Vás řešení! Hypotéka po insolvenci je možná!

Hypotéka bez registrů

Zaměřuje se na podnikatelské úvěry pro podnikatele a firmy.

podnikatel v kanceláři

Spotřebitelský úvěr zde není možný. Nesmíte si myslet, že do registrů nenahlíží. Z názvu se to sice nabízí, ale jde hlavně o to, že spoustu záznamů v registrech tolerují. Než Vám schválí hypotéku po insolvenci Fahd, ujistí se, zda nejste zadluženi až nad rámec a že Vám splátky nebudou činit velké obtíže. To znamená, že již zmíněná tolerance pro dlužníky z jejich strany je, ale zároveň přirozeně potřebují mít jistotu, že vše bude probíhat bez zbytečných komplikací. Je bezvýsledné prohlubovat své dluhy, pokud nejsme schopni splácet. Hypotéku bez registru nabízí finanční a hypoteční dům. Kontaktujte je buď telefonicky nebo přes online formulář, následně se s Vámi spojí zkušený pracovník a vše s ním zkonzultujete. Nechte si poté provést analýzu Vaší situace. Předem nic neplatíte.