Berme ty lidi, kteří skutečně trpí touto nemocí. Byla Bych ráda, kdyby všichni tito nešťastníci četli pár rad, doporučení a „fakt“.

 

Výhody?!

Nezbláznila jsem se, ale učinila jsem úžasný objev. Našla jsem výhody u těch lidí, kteří touto chorobou trpí.
pupínky na obličeji

1.      Na stáří minimum vrásek
Bude to tím, že těla aknózních lidí produkují po celý život více mazu. Tím logicky, když jiní stárnou a „vrásčí“, nám se pleť stále mastí a vrásky mají menší šanci.
2.      Láska na celý život
Kdo se může zamilovat do někoho, kdo nevypadá jako muž word? Někdo, komu nezáleží na vzhledu a touží po někom opravdovém. Tyto vztahy dopadají daleko líp než ty u překrásných lidí s vycpanými rtíky.
3.      Způsob, jak se zabavit
Uznávám, je to nejpitomější výhoda, která mě mohla napadnout. Ale když se nudím a přejíždím si po tváři, tak tam vždy něco najdu. Nějaký stroupek nebo tak. A tak si ho škrabu a škrabu, až vyškrabu. Tím mi rychle odbyde dlouhá chvíle.
 černá maska
Psychika
Tohle je samostatná kapitola. Existuje spousta lidí, kteří mají velké boláky na tváři. Sami sebe pozorují v zrcadle a říkají si, jak se se mnou může někdo bavit? Jejich psychika jde s tímhle do háje. Nedivme se jim. Jejich kamarádi s hebkou pletí, to mají prostě jednodušší. Navíc, když s nimi někdo mluví, málokdo je schopen po celou dobu konverzace netěkat očima z pupínku na pupínek. Je to vážně dost nepříjemný.
Ale … Každý pupínek jde vymáčknou (i když se to nemá, tak to přesto děláme). Čekáme až dozraje jako sýr a pak lup.
Jen nevěšte kvůli tomu hlavu. Žít se s tím dá. I když hůř a péče o pleť stojí více peněz, tak to jde. Důležité je, mít rád sám sebe!