Vždycky jsem chtěla žít takový zdravý a veselý životní styl. Jenomže někdy to není jednoduché. Nejhorší je, pokud vy sami, jak chcete žít krásný a zdravý životní styl, kdežto zbytek rodiny o to vůbec nemá zájem. Je to opravdu složité. Protože si vzpomínám, když jsem chtěla shodit nadbytečná kila. Měla jsem sice jenom asi osm kilo nadváhy, ale vůbec se mi to nelíbilo. Chtěla jsem s tím něco dělat, takže jsem si řekla, že budu držet dietu a taky jsem svou maminku poprosila, jestli by třeba nemohla alespoň někdy vařit taky zdravá jídla. Protože je opravdu jsem chtěla s těmi zbytečnými kily něco dělat, ale já bych to sama nezvládla.

Pozor na tuky.

Takže jsem poprosila maminku, jestli by se mnou nespolupracovala. Byla jsem taky ráda, že mi moje maminka řekla, že by taky chtěla shodit nějaké to kilo. Takže jsem se potěšila ještě jednou dvojnásob, protože alespoň na to hubnutí a zdravý životní styl nebudu sama. Jenomže jak už to, tak bývá, tak se mnoho věcí mění. Mamince ten zdravý životní styl nějak nevyhovoval. I když se dva týdny opravdu dost držela, tak nakonec na to rezignovala. A přitom jí tok moc šlo! Opravdu! Myslela jsme si, že maminka má opravdu větší pevnější vůli, ale spletla jsem se.

Zeleninu mám ráda.

A samozřejmě, že ji mám ráda, i když jsme na ni byla naštvaná, protože ve dvou se to lépe táhne. Bohužel jsem na to zbyla sama a musím vám říct, že je to vážně složité, pokud jste na hubnutí a zdravý životní styl sami. A když pak taky zbytek rouny chce jíst hlavně taková nezdravá jídla. A vy máte pak na talíři třeba jen zeleninu. Jo, je to těžké a taky jsme sama se sebou bojovala. Nechtěla jsem se vzdát. A byla jsem na sebe potom pyšná, když jsem měla měsíc za sebou. Opravdu se mi to dařilo a já jsem si řekla, že když mám ten měsíc za sebou a tři kila dole, tak mě to ještě více nakoplo. A řekla jsme si, že vůbec s tím nepřestanu. Pokud to takhle půjde dál, tak za další dva měsíce mám kila dole.