Mnoho lidí sní po hezkém opálení, čehož můžeme docílit při správné metodě a péči. Mnohem jistější variantou je rozhodně opalování v profesionálním soláriu.

Pěkné opálení kůže

Není to jen tak

Hezké opálení má skutečně něco do sebe, a proto o něm sní mnoho lidí. Musíme dodržovat ovšem jisté zásady, abychom hned po prvním opalování nebyli celý červení, protože to rozhodnete není nic příjemného. Již pár týdnů do předu se vyplatí jíst vitamíny E a C, protože ty tlumí špatné účinky na UV záření. Při začátku hezkého a slunečného počasí můžeme začít s opakováním, ovšem rozhodně musíme dávat pozor, a proto pobyt na sluníčku nepřetahujte.

opalování na pláži

Tělo si na něj bude postupně zvykat, takže intervaly budeme moci sále prodlužovat. Klíčové je chránit a vyživovat pokožku, kdy naprostým základem je opalovací krém. Ten musíme aplikovat nějakou tu chvíli dopředu, a hlavně zvolit dostatečný faktor ochrany. Pokud se Vám bude zdát, že Vaše pokožka je stále skoro stejně barevná, tak rozhodně nikam nepospíchejte, protože u každého je rychlost opalování jiná. Je dobré si chránit také zrak, kdy nám postačí dobré sluneční brýle.

Využití solária

Při venkovním opalování jsme zejména závislý na Sluníčku, což je někdy opravdu problém, takže mnohdy je výhodnější chodit se opalovat do solária, kdy budeme mít pevně daný plán, přičemž stroje jedou bez problémů kdykoliv, takže se na tento typ opalování můžete kdykoliv spolehnout. Hodně záleží na společnosti, kam chodíme, kdy ověřenou společností je rozhodně solárium Brno Naomibrno. Nachází se nám přímo v centru a řadí se mezi ty největší v okolí.

přírodní opalování

Hned po příchodu na nás čeká opravdu příjemné prostředí a hlavně personál, který nám se vším poradí a pomůže. Vůbec se nemusíte bát ani první návštěvy solária, protože Vám tu sestaví kompletní opalovací plán, do kterého zanesou, jak často a jaký stoj budete požívat. Dále Vám pomůžou s kompletním vybereme kosmetiky pro solária, jenž je nesmírně důležitá. Díky ní je pokožka chráněná a zároveň také vyživována, aby jí nic nechybělo a výsledek byl opravdu hezký.