Svatba je opravdu honosnou a velkou událostí. Všichni novomanželé si z celého srdce přejí, aby se jejich hosté bavili. Dospělý člověk e zabaví vždycky, že ano. Dospělí si povídají, tancují, nebo se jinak baví podle svého vkusu. Ovšem jiné je to v případě dětí. Ty se samy rozhodně nezabaví. Ba naopak neustále vyžadují, aby si jich někdo všímal a trávil s nimi čas. Jak tedy děti na těchto velkých akcích, kde na ně dospělí nemají mnoho času zabavit? Poradíme vám ty nejlepší způsoby, kterými bezpochyby nadchnete všechny děti!

trampolína na zahradě

První možností, je pronájem trampolíny. Trampolíny nestojí moc. Na jeden den je pronajmete za pár korun a děti z nich budou nadšené! Zaskáčou si, vyblbnou se a poté půjdou v poklidu spát. Nehledě na to, že trampolína je skvělou zábavou mnohdy i pro dospělé. Jen počkejte, až si dají pár deci vína, nebo nějaké to pivo a mnozí z nich si půjdou také rádi zaskákat. Není totiž nic neobvyklého, že trampolíny mají vysokou nosnost, mohou na nich skákat tedy i dospělí. No a šikovný svědek, nebo družičky, pak dokonce mohou na trampolíně rozjet docela dobrou svatební hru! Zkrátka, vynalézavosti se v tomto případě opravdu nekladou!

trampolína na pláži

Další možností, jak zabavit děti, je pomocí nějakých omalovánek nebo rébusů. Děti milují jakékoliv čmárání, určitě tak nebude ani tohle výjimkou. Navíc svatební omalovánky můžete sehnat už za pár korun v kdejakém papírnictví. Je to výborný způsob, jak zabavit děti, pokud venku třeba prší.

Kromě již zmíněného, můžete zkusit i nějaké více organizované způsoby zábavy. Pokud na svatbě je dětí opravdu hodně, můžete pověřit nějakého hosta, aby nachystal nějaký animační program. Děti pak mohou hrát na schovávanou, dělat různé štafety, nebo hrát jakékoliv jiné hry. Záleží hodně i na prostoru, ve kterém se svatba odehrává, ale jak se říká, kdo chce, zábavu si vždycky najde.