Kdo z nás alespoň párkrát v životě nesnil? Stále více lidí opouští centra velkých měst, stěhuje se na předměstí nebo do nově vzniklých satelitních městeček. Sen o vlastním bydlení má tak mnoho z nás, ale ne každému se tento sen promění ve skutečnost. Stačí se podívat do centra většiny měst, ceny nemovitostí jsou zde opravdu vysoké a bez hypotéky tak spousta lidí vůbec nemá možnost si takový byt pořídit. Majitelé bytů tak někdy až nesmyslně navyšují nájemní ceny bytů a bydlet v centru města se v posledních letech stává opravdovým luxusem. Ještě častěji se ale tyto byty pronajímají cizincům, kteří jsou ochotni zaplatit nemalé částky.

stavba domu

Často nám proto nezbyde jiná možnost než zamířit do bankovní společnosti a sjednat si úvěr na míru. Řešením mohou být americké hypotéky, které nabízí velmi rozumnou úrokovou výši a dobu splácení i několik desítek let. Mladé rodiny tak mají konečně reálnou možnost pořídit si vysněné bydlení. Jenže vše nemusí být tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Bankovní společnosti totiž mají velmi vysoké nároky na žadatele o sjednání úvěru a ne každý tímto jemným sítem projde. Stačí pozdě zaplacená faktura, špatná platební morálka, nesplacený dluh a pro banku jste rázem rizikový žadatel. A o takové banka zkrátka nejeví zájem. Hypotéka vám bude s největší pravděpodobností zamítnuta a sen o vlastním bydlení se rozplyne jednou pro vždy. Nebo ne?

rozměrný dům

Pomoci mohou nebankovní společnosti

Když nepomůže banka ani rodina, je tu ještě jedna možnost. Nebankovní společnosti na tzv. rizikové klienty čekají s otevřenou náručí. Americká hypotéka bez registru Hypotekybezregistru je totiž ideální produkt právě pro tento druh žadatelů. Nebankovní společnosti se zbytečně nezaobírají prověřováním v nejrůznějších registrech dlužníků, sjednávání úvěru je tak mnohem prostší a rychlejší. Tak na co ještě čekáte!