Zajděte si ke kadeřnici
Vaše vlasy si zaslouží potřebnou pravidelnou péči. Objednejte se tedy k Vaší kadeřnici a navštivte jí. Poproste o zkrácení konečků, pokud budete mít tu odvahu, vyberte si novou barvu či pouze melíry. Třeba to Váš účes oživí a Vy budete mít změnu.
papírové taštičky
Domácí procedury
Pokud nechcete chodit ke kadeřnici, můžete si doma dopřát domácí masku na vlasy (případně kupovanou). Na obličej si dejte tu podle typu Vaší pleti. Před zimou je důležitá hlavně hydratace, protože mráz vysušuje. Pokud tedy nevíte, jaký typ vlasů či pleti máte, vyzkoušejte vše hydratační.

Manikúra, nehty
Jestliže se Vám líbí umělé, gelové, či jiné nehty, je ten pravý čas je vyzkoušet. Najděte si na Pinterestu nebo na Instagramu fotku nehtů, jaké byste chtěla. Fotka bude sloužit jako inspirace pro Vaši nehtařku. Pokud chcete pouze poupravit nehty a dopřát jim péči, zajděte si na manikúru. Poslední možností pro Vás může být Vaše domácí péče.

Nákupy
Téměř každá žena ráda nakupuje, proto se vydejte na nákupy do obchodního centra. Nakupte dárky pro Vaše blízké a nezapomínejte ani na sebe. Na sebe si kupte něco hezkého. Dopřejte tedy dárek i sobě .
kosmetické ošetření
Domácí lenošení
Nikam se Vám nechce? Nevadí! Buďte doma a zůstaňte celý den v posteli, koukejte na seriály. Užívejte si tu domácí pohodu, kdy nic a nikam nemusíte.

S kamarádkami na skleničku
Domluvte se s kamarádkami na jeden večer a běžte si sednout do baru na skleničku. Proberte Vaše životy a novinky. Hlavně se bavte! Zapomeňte jeden večer na povinnosti a užívejte si společnost ostatních.

S rodinou na večeři
Pozvěte rodinné příslušníky do restaurace na večeři. Vaši rodinu to určitě potěší.

Kino samostatně
Zajděte si do kina. Můžete jít s někým. Nikde není psáno, že do kina se musí pouze ve dvou, tak běžte samostatně na film, který chcete. Budete se cítit sebevědoměji, protože budete více samostatná.

Fitko
Po sportu se budete cítit lépe a tak zkuste jít do fitka. Jestliže nechcete jít sama, domluvte se s kamarádkou a běžte společně. Jestliže se sem stydíte, zacvičte si alespoň doma.